UE

Komunikacja społeczna

Wymogiem nakładanym przez Inwestora, jakim są Polskie Sieci Elektroenergetyczne, jest prowadzenie transparentnej kampanii informacyjnej na temat budowy linii 400 kV relacji Krajnik – Baczyna oraz komunikacji z zainteresowanymi inwestycją. Zależy nam, aby przedsięwzięcie polegające na budowie tak ważnej dla regionu linii, zostało zrealizowane w porozumieniu z władzami i mieszkańcami gmin, przez które wytyczono trasę.

W ramach realizacji powyższych założeń Wykonawca, PBE ELBUD Warszawa, w porozumieniu z PSE S.A., przeprowadzi m.in. spotkania z władzami gmin, konsultacje społeczne z mieszkańcami, oraz przygotuje materiały informacyjne na temat inwestycji. Materiały w wersji elektronicznej są do pobrania pod linkiem. Przed rozpoczęciem budowy linii przygotujemy dla Państwa kolejną publikację, w której opiszemy ten etap zadania.

W trakcie realizacji inwestycji będzie działać biuro prasowe dostępne dla dziennikarzy. Pozostałe osoby zainteresowane dodatkowymi informacjami będą mogły uzyskać wiedzę, za pośrednictwem formularza kontaktowego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały okres prowadzenia inwestycji.